MediaCat

Üniversiteli gençlerin favori dizisi hangisi?

Üniversiteli gençlerin favori dizisi “Yalan Dünya” çıktı. Anket sonuçlarında “Yalan Dünya”’yı “Kuzey Güney” ve “Leyla ile Mecnun” izliyor.

Üniversiteli gençlerin favori dizisi hangisi?

Gençlik pazarlama iletişim ajansı Youth Republic , Türkiye’de gençlerin nabzını tutmaya devam ediyor. 16 -20 Nisan 2012 tarihleri arasında 82 üniversiteden yüzde 58’i erkek, yüzde 42’si kadın olmak üzere 529 genç ile online görüşülerek yapılan anket üniversiteli gençlerin favori dizilerini ortaya koydu.

Listenin başında yüzde 24 oyla “Yalan Dünya” yer alıyor. Listenin ikinci sırasında ise yüzde 9’ar oyla “Kuzey Güney” ve “Leyla ile Mecnun” var.

Bu dizileri yüzde 8’er oy ile “Behzat Ç” ve “Suskunlar”, yüzde 7 oyla “Muhteşem Yüzyıl”, yüzde 5 oyla “Kurtlar Vadisi”, yüzde 4 oyla “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, yüzde 3 oy ile “Adını Feriha Koydum”, yüzde 2 oy ile “Seksenler” ve yüzde 1 oy ile “Arka Sokaklar” izliyor. Youth Republic tarafından yapılan ankete katılan gençlerin yüzde 7’si ise yabancı dizileri izlediğini belirtiyor. “Diğer” diyenlerin oranı yüzde 10, hiç dizi izlemeyenlerin oranı ise yüzde 3.  

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.