Universal’den çok gizli öngösterim

Türkiye’de Universal Channel izleyicileri, “Johnny English Reborn” filmi henüz sinemalarda bile gösterime girmemişken 27 Ekim akşamı ön gösterimini izleme fırsatı bulacak.

07.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de Universal Channel izleyicileri, “Johnny English Reborn” filmi henüz sinemalarda bile gösterime girmemişken 27 Ekim akşamı ön gösterimini izleme fırsatı bulacak. Universal International Pictures tarafından 28 Ekim’de sinemalarda gösterime girecek olan, Rowan Aktinson’un rol aldığı polisiye/komedi filmi “Johnny English Reborn”un ilk 10 dakikasını beyaz perdeden bir gün önce saat 21:00’de, Universal Channel ekranlarında yayınlanacak.

Johnny English Reborn hakkında

Universal Pictures’ın polisiye/komedisinde, Korkusuz ve gözükara ROWAN ATKINSON (Johnny English, Mr. Bean’s Holiday) imkansız gibi görünmesine rağmen gizli ajanlık görevine geri döner. Johnny English Reborn 28 Ekim’de sinemalarda gösterime girecek olan son macerasında, Kraliçe için gizli serviste çalışmaktadır. Şüpheci dedektif Johnny English Dünya liderini yok edip bir küresel karmaşaya sebep olacak uluslararası suikastçıların peşindedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.