Universal McCann EMEA’ya yeni başkan

EMEA IPG Mediabrands Başkanı Graham Duff,...

24.09.2008 - 10:44 | MediaCat

EMEA IPG Mediabrands Başkanı Graham Duff, Diederik Breijer’in Universal McCann EMEA Başkanı olarak atandığını duyurdu. Breijer; Hollanda’da medya sektöründe tanınan ve saygı duyulan bir lideridir.

Duff “Bu bölgenin; böyle tecrübeli bir liderin yetenekli ellerinde olmasından dolayı memnuniyet duyuyorum. Diederik muazzam iş performansını lokal olarak Hollanda’da ispat etti. UM markası için gayretini ve tutkusunu daima gösterdi. EMEA bölgesinde birinci sınıf bir organizasyon yaratmaya devam ederken, onunla beraber çalışmaya can atıyorum.”dedi.

Diederik ilk olarak medya dünyasına 1997 yılında Wegener Media’da başladı. 1999 yılında “Senior Media Planner” olarak OMD Hollanda’ya geçti. 2001 yılında da L’Oreal, Bacardi ve Coca-Cola gibi müşterilerle çalışmak üzere, Universal McCann Hollanda’ya “Group Media Director” olarak katıldı.

2003 yılında Universal McCann Hollanda’nın Genel Müdür Vekili olarak atandı. 2005’te ise tüm işleyişten sorumlu olmak üzere Universal McCann Hollanda’da CEO oldu.

Diederik ; “Bu yeni mücadele beni çok heyecanlandırıyor. Medyada ve pazarlamada heyecan verici günler yaşıyoruz, bu fırsatlara bölgesel düzeyden bakabilmek daha da heyecan verici. Geçtiğimiz yıllarda birçok Universal McCann lideriyle ve Londra EMEA HQ ekibiyle yakın olarak çalışma fırsatı buldum. Hepsi kendi alanlarında ender olan liderler ve yetenekler. Son yıllarda Graham Duff liderliğindeki EMEA başarılı bir şekilde Universal McCann’i zamanımızın gerekleriyle karşı karşıya gelmeye hazır hale getirdi. Bu benim için bu, UM’i daha ileriye taşımam için temel oluşturacaktır” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.