Universal Channel Türkiye’nin yeni iletişim ajansı

Universal Channel Türkiye iletişim ajansını seçti

21.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok markaya iletişim danışmanlığı hizmeti veren Leo PR, Universal Network International’ın markalarından biri olan Universal Channel Türkiye’yi müşterileri arasına kattı.

 Türkiye’deki yayın hayatına Aralık 2009’da D-Smart ve Şubat 2010’da Teledünya üzerinde başlayan Universal Channel, 1 Mart 2011 itibarıyla D-Smart üzerinde HD yayın yapıyor. Universal Channel’ın eğlence programları kapsamında Law & Order, House, Flashpoint ve Trauma, Bravo’dan Flipping Out ve Million Dollar Listing gibi dizileri barındırıyor.

Leo PR, Universal Channel Türkiye’ye stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet verecek. Leo PR’ın müşterileri arasında ABank, Alvimedica, Amerikan Hastanesi, Bireysel Emeklilik Sistemi, Doğadan, Dünya Altın Konseyi, Dyson, Easytrans24, EL-Bİ Elektrik, Gigaset, HTC, NBA, Nintendo, Topshop, Dormeo ve Kosmodisk markalarını çatısı altında barındıran Studio Moderna, TEMA, Western Union ve Wines of Turkey bulunuyor.
 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.