MediaCat

Universal Channel D Smart 9. kanalda

30 ülkede 70 kanalıyla yayın yapan Universal Networks International, en başarılı ve köklü kanallarından biri olan Universal Channel…

Universal Channel D Smart 9. kanalda

30 ülkede 70 kanalıyla yayın yapan Universal Networks International, en başarılı ve köklü kanallarından biri olan Universal Channel Türkiye’de yayın hayatına D-Smart 9. kanal’da başladı.

Universal Channel ayrıca James Cameron, Martin Scorsese ve Kathryn Bigelow gibi yönetmenlerin yönettiği Casino, The Game, Strange Days, WaterWorld ve Body Count gibi filmlere ve Robert De Niro, Michael Douglas, Kevin Costner, Sharon Stone, Robert Redford, Sean Penn, Sidney Poitier, Ralph Fiennes, Angela Bassett, Juliette Lewis, Michael J. Fox, Dan Aykroyd, Ice T, LL Cool J ve River Phoenix gibi büyük Hollywood starlarına ev sahipliği yapıyor.
 
30 Rock, House, Law&Order, The Office ve Monk gibi NBC’nin izlenme rekorları kıran dizilerine ve ve büyük yapımlı filmlere ev sahipliği yapan Universal Channel, en kısa zamanda Türk izleycisini mudavimi yapmaya aday.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.