MediaCat

Unilever Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü kim oldu?

OMO, Yumoş, Elidor, Dove, Lipton, Knorr, Sana, Magnum ve Algida gibi lider markaların üreticisi Unilever, Aydan Ölçer’i yeni Kurumsal İletişim Müdürü olarak atadı.

Unilever Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü kim oldu?

Aydan Ölçer, Şubat ayı itibariyle Unilever Türkiye’nin iletişim çalışmalarını yürütme sorumluluğunu üstlendi. 1995 yılından beri aynı görevi başarıyla sürdüren Ebru Şenel Erim ise Unilever’in global organizasyonundaki yeni yapılanmaya paralel Unilever Türkiye’nin 36 ülkenin sorumluluğunu üstlenmesi ile birlikte “Unilever NAMETRUB (North Africa, Middle East, Turkey, Russia, Belarus – Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye, Rusya, Belarus) Bölgesi’nin Dış İlişkiler Direktörü” olarak atandı.

2004 yılında Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Ölçer, eğitimine İngiltere’deki Warwick Üniversitesi’nde Uluslararası Ekonomi Politik alanında yüksek lisans yaparak devam etti. Profesyonel iş hayatına AB Danışmanlık ve Yatırım Hizmetleri şirketinde danışman  olarak başladı. Ardından 2007-2009 yılları arasında Doğuş Holding’de “Dış İlişkiler Uzmanı” olarak kariyerine devam eden Ölçer, üç yıldır Doğuş Medya Grubu’nda “İş Geliştirme ve Dış İlişkiler Yönetmeni” olarak başarılı çalışmalarını sürdürmekteydi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.