Unilever kapılarını üniversite öğrencilerine açıyor

Unilever İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ilk defa 2007 yılında düzenlenen "iş gezisi" temalı Bizztrip2Unilever, bu sene gençleri Unilever'in merkez ofisinde ağırlayacak...

19.03.2009 - 10:54 | MediaCat

Unilever İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ilk defa 2007 yılında düzenlenen “iş gezisi” temalı Bizztrip2Unilever, bu sene gençleri Unilever’in merkez ofisinde ağırlayacak. Bizztrip2UnileverIII etkinliği için www.unilever.com.tr internet sitesi üzerinden 22 Mart gece yarısına kadar başvuru yapan öğrenciler arasından seçilecek 120 tane 3. ve 4. sınıf öğrencisi, Unilever’i yakından tanıma fırsatı yakalayacak. Unilever üst düzey yöneticileriyle bir araya gelecek olan gençler; hem iş dünyası hakkında bilgi edinme fırsatı bulacaklar, hem de gönüllerince eğlenecekleri ve çalışmak istedikleri departmanlara yönelik birinci ağızdan detaylı bilgi alacakları bir gün geçirecekler.

Üniversite Öğrencileri Unilever’de

Bulunduğu saç bakım, çorba-bulyon, ev temizlik, margarin ve dondurma kategorilerinde Afrika, Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi içinde “bölgesel üs” olan, geliştirdiği sistemleri ve bilgi birikimini diğer ülkelere aktaran Unilever Türkiye, kariyer etkinlikleri konusunda geliştirdiği özgün yaklaşımlarla her zaman farklı projeleri hayata geçirmeyi ilke ediniyor.

Bireysel çözümler arayan, deneyerek öğrenmek isteyen gençler Bizztrip2UnileverIII ile, Unilever’in çalışma stili, markaları ve Unilever dünyasını yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.