Unilever ‘Hayata canlılık kazandırmak’ felsefesini güçlendiriyor

Unilever geçen yıldan itibaren tüm dünyada uygulamaya başladığı 'Hayata canlılık kazandırmak' felsefesini güçlendiriyor.

16.06.2005 - 00:00 | MediaCat

Unilever geçen yıldan itibaren tüm dünyada uygulamaya başladığı ‘Hayata canlılık kazandırmak’ felsefesini güçlendiriyor. Konuyla ilgili 16 Haziran tarihinde Swiss Hotel’de bir toplantı düzenleyen Unilever, yeni misyonu çerçevesinde Unilever Sağlık Enstitüsü bünyesinde çalışmalar yürüttüğünü açıkladı. 1. Uluslararası Beslenme ve Gıda Kongresi için Türkiye’de bulunan Unilever Sağlık Enstitüsü Başkan Yardımcısı dr. Paulus Verschuren, insan sağlığına katkıda bulunan fonksiyonel ürünler pazarının 2003 yılında 130 milyar dolara ulaştığını ve yüzde 6-7 büyüme kaydettiğini söyledi.
Toplantıda bir konuşma yapan Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca ise yeni misyonlarını tüketicilerinin sağlıklı beslenmesi üzerine kurduklarını söyledi. Bu strateji altında geçen yıl logolarını yenilediklerini vurgulayan Karaca, üretimini yaptıkları ürünlerin üzerine kurumsal markalarını da koymaya başladıklarını açıkladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.