MediaCat

Unilever’den Algida’ya transfer

Unilever Ev Bakım Ürünleri Grubu Ticari Pazarlama Müdürü olan İrfan Öztekin, Algida Satış Direktörlüğü görevine getirildi.

Unilever’den Algida’ya transfer

Unilever Ev Bakım Ürünleri Grubu Ticari Pazarlama Müdürü olan İrfan Öztekin, Algida Satış Direktörlüğü görevine getirildi. İnsan kaynakları alanında dünyanın en yetkin şirketleri arasında gösterilen Unilever, yaptığı bu atamayla referanslarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

1991 yılından beri Unilever’de çalışan Öztekin hakkında açıklama yapan Algida Genel Müdürü Ahmet Çoşar, ‘Unilever gerek ulusal gerek uluslararası arenada iş dünyasına önemli liderler kazandıran bir şirket. Çekirdekten yetiştirdiği pek çok isim bugün Unilever bünyesinde önemli konumlarda görev almakta. İrfan Öztekin de bu isimlere verilebilecek iyi bir örnek. Hayata geçirdiği başarılarına bizzat tanığım ve kendisinin, Unilever’in en yenilikçi ve canlı markalarından olan Algida’ya, yıllardır Unilever bünyesinde kazandığı engin tecrübesiyle katacakları konusunda da inancım sonsuz.’ şeklinde konuştu.

Algida’da çalışmaya başlayacak olan Öztekin, 1976 doğumlu Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu. Ayrıca , İstanbul Üniversitesi-İşletme İktisadi Enstitüsü Yöneticilik İşletmesi Lisans Programı’nı bitiren İrfan Öztekin, Algida’daki görevi için ‘Bugün 16 yıllık bir Unilever’li olarak, yeni görevime başladığımdan bu yana hala ilk günkü heyecan ve coşkuyu hissediyorum. Algida gibi Türkiye ve dünyanın önde gelen dondurma markalarından birinin satış direktörlüğünü üstlenmek gerçekten gurur verici.’ dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.