Unilever’de atama

1989 yılından bu yana Unilever Türkiye’de farklı pozisyonlarda görev alan Mustafa Seçkin, Şubat 2007 tarihi itibariyle Unilever Türkiye Gıda

13.02.2007 - 18:09 | MediaCat

1989 yılından bu yana Unilever Türkiye’de farklı pozisyonlarda görev alan Mustafa Seçkin, Şubat 2007 tarihi itibariyle Unilever Türkiye Gıda Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Mustafa Seçkin, 10 yıldır Şarap Dostları ve Mutfak Dostları derneklerinin ve 2005 yılından beri uluslararası gastronomik topluluk ‘Chaine De Rotisseurs’ derneğinin üyesi.

1989 yılında Unilever’de Gıdadan Sorumlu Pazarlama departmanında göreve başlayan Seçkin, Unilever’in tüm gıda kategorilerinde ve marka gruplarında çalıştı. 2000-2002 yılları arasında Polonya’daki bölgesel inovasyon bölgesine tayin olan Seçkin, 2002 yılından bu yana Unilever Afrika ve Ortadoğu bölgesinde Knorr Marka Geliştirme Direktörü olarak görevini sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.