UN Women Türkiye’den farkındalık ve iletişim kampanyası ihalesi

UN Women Türkiye ofisi "Türkiye'de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" projesinin iletişim kampanyası için ihale açtı.

08.09.2016 - 15:30 | MediaCat

UN Women Türkiye'den farkındalık ve iletişim kampanyası ihalesi

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye Ofisi, “Türkiye’de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi” kapsamında hayata geçireceği farkındalık ve iletişim kampanyası için ihale açtı.

BM Kadın Birimi, Parlamentolar Arası Birlik (IPU) ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) ortaklığında, İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı’nın (SIDA) finansman desteğiyle uygulanan “Türkiye’de Siyasi Liderlik ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği”, Türkiye’de kadınların siyasi liderliğini ve katılımını güçlendirmek amacıyla Aralık 2014’te hayata geçirilmiş bir proje.

UNDP’nin internet sitesinden Public Awareness and Communication Campaign & Publicity & Visibility Materials başlığıyla yayınlanan ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.