Ulusal medya gazetesi çıkıyor

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız medya gazetesi Sürmanşet 6 Ağustos Cuma yayın hayatına başlıyor...

05.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız medya gazetesi Sürmanşet 6 Ağustos Cuma yayın hayatına başlıyor. Yaklaşık 5 aydır çalışmalarını sürdüren Sürmanşet ekibi yarın okuyucusuyla buluşuyor.Medya dünyasında yaşanan olayları değerlendirecek olan gazetede spor medyasından, magazin medyasına, reklam dünyasından, haber merkezlerine, yazı işlerinden, yazarlara kadar medya dünyası ile ilgili her şeyi sayfalarına taşıyacak..

ETİK ANLAYIŞ
Son zamanlarda sık sık sorgulanan Türk Medyası’nın sorunları etik anlayışı ve kamplaşmasının da irdeleneceği Sürmanşet’te her hafta Gazete ve Tv‘lerin önemli isimlerinin Medya ile ilgili röportajları, sanatçıların, aydınların ve siyasetçilerin Medya’ya bakışları da yine Sürmanşet sayfalarında yer alacak. Tarafsızlık ve bağımsızlık sloganıyla yola çıkan Sürmanşet Gazetesi Türkiye’de bu alanda ulusal olarak ilk kez yayın yapacak Gazete özelliğini de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.