Ulaşım sorununa inovatif çözümler aranıyor

Otokoç Otomotiv'den üniversite öğrencilerine özel inovasyon yarışması.

26.04.2017 - 18:03 | MediaCat

Ulaşım sorununa inovatif çözümler aranıyor

Otomotiv alanında faaliyet gösteren Otokoç Otomotiv, büyük şehirlerdeki ulaşım sorununa üniversite öğrencilerinin üretecekleri inovatif çözümleri değerlendirmek için Otokoç Fikirküpü yarışmasını hayata geçiriyor.

Otokoç Otomotiv bünyesinde faaliyet gösteren inovasyon platformu Fikirküpü ile Girişimcilik Vakfı ortaklığında düzelenen Otokoç Fikirküpü, İstanbul’da bulunan üniversitelerde eğitim gören gençlerin yaratıcılıklarını kullanarak mevcut kaynaklarla büyük şehirlerde yaşanan ulaşım sorununa bulacakları çözüm önerilerini değerlendirecek.

Öğrencilerin azami dörder kişiden oluşan gruplar halinde katılabilecekleri yarışmada elemeleri geçecek 10 takım Girişimcilik ve Startup Sunumu Eğitimi alma ve fikirlerini Girişimcilik Vakfı mentorlarıyla geliştirme hakkı kazanacak. Jüri değerlendirmesinden başarıyla geçen takımlar 6-7 Eylül 2017’de Tel Aviv’de düzenlenecek DLD etkinliğine katılma fırsatına kavuşacak. Takımlar ayrıca fikirlerini hayata geçirmek üzere Haziran – Eylül tarihlerinde Otokoç Otomotiv bünyesinde gerçekleşecek inkübasyon sürecine de dahil olacak.

28 Nisan tarihine kadar başvuruları kabul eden yarışma hakkında detaylı bilgi ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.