Ulan İstanbul bu Pazartesi de Twitter’ın en çok konuşulanı oldu

İzleyiciler yeni yayın dönemi heyecanını Twitter'dan paylaştı.

09.09.2014 - 18:03 | MediaCat

Ulan İstanbul bu Pazartesi de Twitter'ın en çok konuşulanı oldu

Sosyal TV izleyicilerinin Pazartesi favorilerinden Ulan İstanbul, yeni bölümü ile Sosyal TV’yi dün gece birinci sırada tamamladı. Sosyal TV izleyicileri bölümü beğendiklerini ve tekrar tekrar izleyebileceklerini dile getirirken, dizilerinin gidişatını da çok beklenmedik sonuçlar yaratacağı gibi öngörülerde bulundular. Ferdi ve Derya hayranları ikiliye desteklerini sürdürürken alıntılar ve ekran görüntüleri paylaşmayı da ihmal etmedi.

Ulan İstanbul bu Pazartesi de Twitter'ın en çok konuşulanı oldu

Kaçak Gelinler’in geçen haftadan beri heyecanla beklenen yeni bölümünde #Şebneminİntikamı etiketi altında bir araya gelen izleyiciler, dizilerini sosyal TV’de ikinci sıraya taşıdı. İzleyicilerden en büyük tepkiyi Selim aldı. Selim’in davranışlarını sorgulayan izleyiciler, karakterin davranış biçimini Aşk-ı Memnu’dan Behlül’e benzettiler. Dizi sırasında izlenilen eski Türk filmi de izleyicilerin dikkatini çekti ve paylaşımlara dâhil oldu. Dizi 3.566 izleyiciden toplamda 5.068 tweet alarak yayılımda 6.551.157 kez izleyicilerin Twitter akşında yer aldı.

Kiraz Mevsimi izleyicileri yeni yayın günü ve yeni bölüm ile ilgili hazırlıklarına başladı. Dizinin Cumartesi gününe alınmasını aralarında yayan izleyiciler bir yandan da Ayaz ve Öykü’nün öpüşme sahnesinden ekran görüntüleri ve videolar paylaştı. Dizi, günü üçüncü sırada kapattı.

Kiraz Mevsimi bu Pazartesi Twitter'ın en çok konuşulanlarından birisi oldu

TRT 1’in geçen sezon sezilen dizilerinden Beni Böyle Sev, sezon açılışını yaptı ve ilk yayın gününü sosyal TV’de dördüncü sırada tamamladı. Dizilerini #hoşgeldinbbs etiketiyle karşılayan izleyiciler yeni sezonun ilk bölümünü beğendiler. “Üniversiteye başladığımızda kampüse kırmızı bavulla mı gitmeliydik acaba? Orda mı yanlış yaptık?” diyen izleyiciler Ayşem ve Zeyno karşılaştırması hakkında da konuştu.

Medcezir’de Cuma gecesi yapılacak sezon açılış heyecanı izleyicileri sarmaya başladı. Yerinde duramayan izleyiciler ikinci fragmanın yayınlanması ile dizilerini sosyal TV’de beşinci sıraya taşıdı. 1.956 izleyiciden toplam 2.976 tweet alan dizi yayılımda 6.060.100 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

MediaCat Kimola Twitter reytingleri: 9 Eylül 2014

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 8 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.