Ukra İnşaat’ın tranfer atağı

Hane Plus ve Ukra City projelerine imza atan Ukra İnşaat, üst yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

09.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Hane Plus ve Ukra City projelerine imza atan Ukra İnşaat, üst yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

2011’i proje ve büyüme yılı ilan eden Ukra İnşaat, kadrosuna yeni isimleri dahil ederek altyapısını güçlendiriyor. Son olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda genel müdür yardımcısı olarak görev yapan sektörün deneyimli ismi Kürşat Tuncel’i CEO olarak transfer eden Ukra İnşaat, Şubat ayı içinde Tuğba Yetişen ve Gökhan Erdinç’i bünyesine kattı. Tuğba Yetişen Ukra İnşaat Proje Satış Direktörü, Gökhan Erdinç ise Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev alacak. Her iki yönetici de CEO’ya bağlı olarak çalışacaklar.

Ukra İnşaat Projeler Satış Direktörlüğü görevine atanan Tuğba Yetişen; Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İngilizce bölümünden mezun olup MBA (Master of Business Administration) programını yine Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Gayrimenkul sektörü kariyerine 2005 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda Proje Satış Yöneticisi olarak başlayan Yetişen, son olarak Ağaoğlu Turizm Grubu yönetiminde yer alıp Satış ve Pazarlama Yöneticilik görevini yapmıştır.

Ukra İnşaat Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapacak olan Gökhan Erdinç ise 1970 doğumlu. Ankara Anadolu Lisesi, ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Erdinç; turizm sektöründe çalıştıktan sonra gayrimenkul sektöründeki kariyerinde sırasıyla, Century21, Eston İnşaat ve Taşyapı’da satış yöneticiliği yaptı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.