Uçuş rotasına dönüşen kayak izleri

Heathrow Havalimanı'ndan kış tatili planlayanlara cazip çağrı.

31.01.2023 - 16:37 | Sencer Uçar

Kış turizminin hareketlenmesiyle birlikte Heathrow Havalimanı, dünyanın dört bir yanındaki kayak merkezlerine kolay erişilebilirliğini kayak izlerinin uçuş rotalarına dönüştüğü ilanlarıyla gözler önüne seriyor.

“En iyi seyahatler burada başlar” diyen markanın kendisini başlangıç noktası olarak konumlandırdığı ilanlarda havalimanından birçok kayak merkezine direkt uçulabileceği öne çıkarılıyor. St. Luke’s imzalı kampanya havalimanında, sosyal medyada ve basında boy gösterecek, yıl boyunca daha fazla destinasyon ve deneyimle devam edecek.

Heathrow Havalimanı Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Başkanı Meenal Varsani, havalimanlarında başlayan unutulmaz tatil deneyimlerini vurgulamayı ve kış tatili için sahip oldukları destinasyon genişliğini göstermek istediklerini söylüyor.

St Luke’s CCO’su Richard Denney ise, “İş ya da keyfi, uzun ya da kısa olabilir; sahip olduğu bağlantılar, Heathrow’u sizi dilediğiniz yere ulaştırmada en iyi havalimanı yapıyor. Bu gerçeği, uçuş rotalarının güzel basitliğini yolcuların aradığı deneyimle birleştirerek göstermekten daha iyi bir yol olamaz” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Heathrow Havalimanı
  • Reklam Ajansı: St. Luke's
  • Medya Ajansı: Wavemaker
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.