Twitter gündemini diziler belirliyor

3 Haziran’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

04.06.2014 - 11:58 | MediaCat

Pazartesi günkü yayınından sonra konuşulmaya devam eden Survivor, bu Salı gününü birinci sırada tamamladı.

Sosyal TV izleyicileri dün gece toplanıp Kurt Seyit ve Şura İstanbul’da esen ayrılık rüzgârlarından konuştu. Geceyi ikinci sırada kapatan dizinin bu haftaki bölümünde izleyiciler #kaldersen, #kivanctatlitug ve #kurtseyitvesurada etiketlerini parmak uçlarından eksik etmedi. “Şu anki deniz kenarı sahnesi de hayalse kan çıkar bu bölümden” ve “Kıvanç Baldantatlıtuğ’un Kurt Seyit & Şura’sı bile tutmadıysa artık dizi sektörüne bi’ ara vermek gerekiyor bence!” gibi yorumlar gece boyunca sıkça paylaşıldı.

Kanal D’nin sevilen aile dizisi Küçük Ağa bu haftaki bölümü ile geçen haftaki yerini koruyarak üçüncü sıraya yerleşti. Sinem ve Ali’nin ilişkisini akıbeti ile meşgul olan Sosyal TV izleyicileri Sinem’in “Bizim seninle son bir şansımız olabilirdi biliyorsun değil mi bunu?” lafını sık sık paylaştı. Duygusal olarak yoğun bir gece geçiren izleyiciler “Bu dizi nasıl bu hale geldi? Ben Ali ile Sinem’in atışmalarını, aşk dolu sahnelerini özledim!” ve” Sinem bu bölüm çok üzüldü lütfen eskisi gibi olsun #sinalistiyoruz” gibi yorumlar yaptı.  Fırat Özdemir’in Tweeti “Küçük Ağa bu akşam hem duygusal, hem merak uyandırıcı. Gözler yine dolu dolu. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık!” Top Tweet oldu.

Medcezir’de fragman ve yeni set fotoğrafları heyecanı vardı ve günü dördüncü sırada tamamladı.

Günün beşincisi Game of Thrones olurken, pazartesi akşamı yayınlanan bölümün şokunu üstünden atamayan Sosyal TV izleyicisi yine Twitter’ın başına geçti ve içini dökerek duygularını paylaşmaya devam etti.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 3 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.