TVEL şirketi yeniden Grayling’i seçti

Grayling, ilgili pazarlarda TVEL ile birlikte yürüttüğü çalışmalarını 12 ay daha devam ettirecek...

13.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Grayling, 4 Orta Avrupa ülkesinde (Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Slovakya) halkla ilişkiler hizmeti sağlamak üzere yeniden görevlendirildi. Bu kararla, Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen network iletişim danışmanlık şirketi ile Rusya’nın devlete bağlı nükleer imalat ve tedarik şirketi arasında Mayıs 2009’da başlayan ilişki 12 ay daha uzuyor.

TVEL tarafından mevcut iletişim faaliyetlerini gözden geçirmek amacıyla açılan bir ihalenin sonucunda gerçekleşen bu atama, açık ihale prosedürlerini gözeterek ve saygın şirketlerin katılımıyla düzenlendi. Bu süreçte başarılı olan Grayling, ilgili pazarlarda TVEL ile birlikte yürüttüğü çalışmalarını 12 ay daha devam ettirecek.

Grayling, TVEL’in ilgili pazarlarda konumunu ve profilini desteklemek üzere ağırlıklı olarak yürüttüğü medya ilişkileri ve kamu ilişkileri çalışmalarına devam ederken, kurumsal sosyal sorumluluk alanında da hizmet veriyor olacak. Grayling’in Orta ve Doğu Avrupa ofis ağının ve Moskova Ofisi ile Rus pazarında yarattığı güçlü varlığının birleşmesi, bu ilişkinin uzatılması kararında etkin rol oynamıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.