MediaCat

Turşu Ajans?

10 metrekarelik bir alanda tek kişiyle başlayan hikâyemiz şu an 32 kişilik bir ekiple sürüyor. Bize heyecan veren markalarla yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz.

Turşu Ajans?

Her hikâyenin bir başlangıç noktası vardır. 10 metrekarelik bir alanda tek kişiyle başlayan hikâyenin bugüne kadarki her aşaması Turşu için heyecan vericiydi. En başından bu yana sektöre, markalara ve tüketiciye farklı bir bakış açısıyla yaklaştık ve bunu attığımız her adımda koruduk. Aramıza katılan yol arkadaşlarımızın da bilgi ve tecrübesiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bugünlere geldik. Şu an 32 kişilik ekibimizle yolumuza devam ediyoruz.

Bu yolculuk boyunca Hasbro, Pınar, İKSV, Unilever, SAP, Vespa, Hillside ve bunun gibi nice markalarla çalışıyor olmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Birlikte çalışmayı heyecanla beklediğimiz daha nice marka var, ah bu gizlilik sözleşmeleri!

Tutku, samimiyet, etkileşim

Diğer sektörler için bir şey diyemeyiz ancak bizim sektörümüzde, önce, çalışacağınız markaya bir tutku beslemelisiniz. Biz markalarımızla çalışırken önce bu iletişimi kuruyoruz, yaptığımız işlerle de hedef kitlemizin sosyal ve kültürel hayatına dokunup, davranış değişiklikleri yarattığımız noktada mutlu oluyoruz.

Her şey, ajansın ve markanın doğru iletişim kurabilmesiyle başlıyor. Bunu bildiğimiz için markalarımızla iletişimizi samimi bir şekilde kurup tüketiciye doğru şekilde ulaşabiliyoruz. Kendimizi etkileşim odaklı olarak tanımlamamızın altında yatan neden de bu. Samimiyetimizi markalarımıza ve sonrasında da tüketicilerimize yansıtınca yaptığımız işlerin geri dönüşlerini alabiliyoruz.

Etkileşimin başrolde olduğu sosyal medya, kuruluşumuzdan bu yana odak noktamız. Şu an üzerinde çalıştığımız konvansiyonel ve entegre kampanyalarda da etkileşim kavramının sosyal medyanın dışında da hayat bulması için çaba harcıyoruz.

Bize heyecan veren markalarla yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.