TURQUALITY®’den üyelere MBA

Marka geliştirme programı TURQUALITY® tarafından, üye firmaların yöneticileri için Koç ve Sabancı Üniversiteleri’ne hazırlatılan Yönetici

23.03.2007 - 10:38 | MediaCat

Marka geliştirme programı TURQUALITY® tarafından, üye firmaların yöneticileri için Koç ve Sabancı Üniversiteleri’ne hazırlatılan Yönetici Geliştirme Programı’nın üçüncüsünü başlattı.

Yönetici Geliştirme Programı kapsamında TURQUALITY® bünyesindeki firmaların orta ve üst düzey yöneticilerinin global başarı için gerekli vizyon ve yetkinliklere ulaşma konusunda desteklenmesi amaçlanıyor.

Program kapsamında her dönem 30’ar kişilik iki ayrı ekipten oluşturuluyor. 20 Ekim 2007 tarihinde sona erecek olan üçüncü dönem programın eğitim süresi ise toplam 54 gün (27 hafta). Program çerçevesinde işlenecek dersler, temel rekabet gücü analizi ve strateji uygulamalarından ekonomiye, İK ve bilgi yönetiminden teknolojiye, stratejik pazarlama ve marka yönetiminden perakendecilik yönetimine, finansal muhasebeden tedarik zinciri yönetimine kadar çeşitli alanları kapsayan toplam 29 ana konu başlığından oluşuyor.