TürkTraktör’e yeni iletişim ajansı

TürkTraktör yeni dönemde iletişim çalışmalarını yürütecek ajansı seçti.

01.07.2021 - 15:08 | MediaCat

TürkTraktör’e yeni iletişim ajansı

1954 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Koç Holding ve CNH Industrial ortaklığındaki kurumsal yapılanmasıyla halihazırda traktörlerini 130’dan fazla ülkeye ihraç eden TürkTraktör, yeni dönemde iletişim çalışmalarını Artı İletişim Yönetimi’ne emanet etme kararı aldı. Artı İletişim Yönetimi, yeni işbirliği kapsamında, TürkTraktör’ün iletişim stratejisinin oluşturup planlanmasından ve yönetiminden sorumlu olacak.

Artı İletişim Yönetimi’nin danışmanlığını üstlendiği markalar arasında Adesso, Alarko Carrier, Amazon Web Services, Ant Yapı, Armut, Atasun Optik, Bayer, Bayer Tüketici Sağlığı (Bepanthol, Elenatal, Redoxon, Supradyn), Borusan Otomotiv (BMW, Jaguar, Land Rover, MINI), Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası, Euler Hermes, Facebook, Getac, GoDaddy, GittiGidiyor, Instagram, İTÜ Mezunlar Derneği, Mavi, Neolokal, Nestlé, Orkid, Prima ve Yapı Kredi gibi marka ve kurumlar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.