MediaCat

Turkticaret.net’ten 3D hosting

Turkticaret.net, Most Yazılım işbirliğiyle 3D hosting hizmeti vermeye başladı. 3D hosting ile firmalar, ürünlerini üç boyutlu giydirebilecek

Turkticaret.net’ten 3D hosting

Turkticaret.net, Most Yazılım işbirliğiyle 3D hosting hizmeti vermeye başladı. 3D hosting ile firmalar, ürünlerini üç boyutlu giydirebilecek ve online olarak müşterilerine gösterebilecek.

Mobilya, ev tekstili, konfeksiyon gibi görsel ürün üreten ve satan firmalar için web tabanlı bir 3 boyutlu ürün giydirme sistemi 3d hosting, koleksiyonların tüm varyasyonları ile sunulmasına olanak veriyor ve üç boyutlu giydirmeye, koleksiyon tanımlamaya, detaylı ürün ve kumaş incelemeye imkan sağlıyor.

3D hosting için Turkticaret.net sitesine başvuru yapılarak hesap açılıyor. Talep edilen mekan görüntüleri ve kumaş desenleri Turkticaret.net tarafından sisteme ekleniyor. 3d Hosting hesabı açıldığında, istenmesi durumunda sistemdeki hazır mekan görüntüleri ve desenleri de kullanabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.