TÜRKONFED DEİK’in kurucu üyesi oldu

TÜRKONFED, DEİK’in (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ) kurucu üyeleri arasına katıldı.

27.07.2011 - 00:00 | MediaCat

TÜRKONFED, DEİK’in (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ) kurucu üyeleri arasına katıldı.
TÜRKONFED Başkanı Erdem Çenesiz, TÜRKONFED’in sahip olduğu iş potansiyeli ve tecrübesi ile DEİK’te Türk özel sektörünün uluslararası rekabet gücünün artmasına katkıda bulunacaklarını söyledi.

Türkiye’nin iş dünyası örgütlerinden TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) kurucu üyesi oldu.

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 13 federasyon altında çok sayıda sektör derneğini tek çatı altında bulunduran TÜRKONFED’in KOBİ’lerin uluslararası rekabet gücünü artırmada, onları dünya ekonomisi içinde etkili birer oyuncu haline getirmede çok önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

“Başlıca öncelikleri, katma değeri ve rekabet gücü yüksek mal ve hizmet üretimini teşvik etmek; pazar çeşitliliği ve derinliği sağlamak, yüksek teknoloji içeren yatırımların Türkiye’ye çekilmesine katkıda bulunmak ve Türk firmalarının markalaşmasını desteklemek olan DEİK’te temsil edilmekten mutluluk duyuyoruz” diyen Çenesiz, TÜRKONFED’in sahip olduğu iş potansiyeli ve tecrübesi ile Türk özel sektörünün uluslararası rekabet gücünün artmasına katkıda bulunacaklarını ve DEİK içerisinde aktif rol alacaklarını ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.