TurkNet Bilişim şirketleri arasında ilk 100’de

Her yıl yayınlanan en büyük 500 Bilişim Şirketi Listesi’nde TurkNet 84. sırada gösterildi.

02.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Her yıl yayınlanan en büyük 500 Bilişim Şirketi Listesi’nde TurkNet 84. sırada gösterildi. Bilişim sektörünün 100’ler kulübüne adım atan TurkNet gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde yaşadığı hızlı büyümeyi göstermiş oldu.

Bağımsız yeni nesil telekom operatörü TurkNet, İnterpro şirketinin her yıl bilişim sektörünün en büyük şirketlerini açıkladığı Bilişim 500 listesinde bu yıl 84. sırada yer aldı. Geçen yıl listede 106. sırada yer alan TurkNet yaşadığı hızlı büyümeyle 22 basamak birden yükselmeyi başardı.

2011 yılında başta fiber optik olmak üzere internet ve telefon şebekeleri alanlarındaki yatırımlar yapan TurkNet yıl sonu hedeflerine de henüz 2012’yi karşılamadan ulaşmak üzere. TurkNet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebiler, TurkNet’in yaşadığı hızlı büyümeyle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Türkiye’de teknoloji geliştirilir’ iddiasıyla kurulan TurkNet’in, sürekli olarak uygulamaya aldığı yeniliklerle yılda yüzde 50’ye yakın büyüme elde ederek bu iddiayı gerçekleştirmesinden büyük bir mutluluk duyuyorum."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.