TurkMedya’dan yedi yeni dergi

Akşam, Güneş, Platin, Alem, Autocar ve Stuff gibi yayınlarının bağlı olduğu TurkMedya, 2007’de gruba katılacak dergileri duyurdu. TurkMedya’nın

16.02.2007 - 11:06 | MediaCat

Akşam, Güneş, Platin, Alem, Autocar ve Stuff gibi yayınlarının bağlı olduğu TurkMedya, 2007’de gruba katılacak dergileri duyurdu.

TurkMedya’nın 7 dergi için imzalamış olduğu lisans anlaşmalarıyla, dünya çapında takip edilen yedi dergi, 2007 yılında Türk okuyucusu ile buluşacak.

Uluslararası periyodik basın federasyonu FIPP (The International Federation of the Periodical Press) için yayın yapan aylık haber dergisi FIPP Magazin World, Aralık sayısında TurkMedya Magazin anlaşmalarının detaylarına, yeni yayınlara ve TurkMedya Magazin Genel Müdürü Ömer Erdem’in açıklamalarına yer verdi.

Erdem açıklamasında, uluslararası lisans faaliyetlerini genişlettiklerini, Türkiye’nin gelişen bir pazar olduğunu ve bu pazarın en önemli gücünün de reklamverenler olduğunu dile getirdi. Erdem ayrıca, reklamverenlerin uluslararası büyük markalara reklam verdiklerinde kendilerini güvende hissettiklerini ve yerel içerik ve editoryal adaptasyon kadar, reklamın yer aldığı yayının markasının da önemli olduğunu ifade etti.

TurkMedya tarafından lisansı alınan ve Avrupa ile Amerika’da okuyucu kitlesi bulunan dergielr, BBC Magazine’e ait yemek dergisi Good Food, dekorasyon dergisi Good Homes, otomobil dergisi TopGear, Haymarket‘e ait kadın-moda dergisi Eve, Future Publishing’e ait sinema dergisi Total Film, okul öncesi çocuk dergileri Teletubbies ve Toybox’tan oluşuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.