Türkiye’nin tanıtımına Nissan desteği

Kapadokya, Ankara Nallıhan ve Bolu Kartalkaya'da çekilen reklam filminin Türkiye'nin tanıtımına

18.02.2008 - 09:27 | MediaCat

Nissan’ın 4X4 modeli X-Trail’in yeni versiyonunun Kapadokya, Ankara Nallıhan ve Bolu Kartalkaya’da çekilen reklam filminin Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunması bekleniyor. Reklam filmi tüm dünyada yayınlanacak.

Nissan Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Nissan Avrupa yetkililerinin geçtiğimiz yıl Türkiye’ye gelerek reklam çekimi için teknik destek istediklerini belirtti. Sancaktaroğlu, “Biz her zaman gerek bu tip reklam filmleri için, gerekse uluslararası test sürüşlerinin düzenlenmesi için Nissan Avrupa bünyesinde lobi faaliyetleri yapıyoruz. Bu kez uluslararası test sürüşü için İspanya seçildi ama Nissan’ın 100’ün üzerindeki ülkede yayınlayacağı reklam filminin mekanı Türkiye oldu” dedi.

Fransız Dinamo ajans tarafından gerçekleştirilen çekimlerde, Türkiye, Kuzey Afrika seçeneğini geride bırakırken, Nissan Türkiye yetkilileri çekim ekibine sadece teknik destek sağladı.

Kaynak: Referans

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.