Türkiye’nin ilk “Placeexcellence” konferansı başlıyor

Şehirleşme ve kentsel dönüşüm uzmanları şehirlerin markalaşmasını masaya yatırmak üzere İzmir’de bir araya geliyor.

27.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Bir şehrin gelişmesi, mükemmelleşmesi ve markalaşması için gerekli olan kentsel dönüşüm, kümeleşme ve kültürel endüstriler konularının işleneceği ve uluslararası uzmanların yer alacağı PLACEEXCELLENCE konferansı, 5 Nisan Perşembe günü İzmir Ticaret Odası’nda yapılacak.

Avrupa’nın en başarılı, en yenilikçi kentsel dönüşüm projesi olan 22@Barcelona yöneticisi Dr.Miquel Barcelo, Stokholm, Şangay ve Barselona bölgesi başta olmak üzere irili-ufaklı yüzlerce yerleşim birimi için stratejik pazarlama planları hazırlayan, onlarca başarılı kümeleşme projesini yöneten Christer Asplund, yenilikçi şehirler ve bölgeler konusunda uzman olan Jörgen Eriksson ile marka şehir uzmanı Muhterem İlgüner kültürel miras ile kültürel endüstriler arasında kurulacak bağ konusunda örnekler aktaracak ve şehirlerin markalaşma konusunu masaya yatıracak.

İzmir Reklamcılar Derneği tarafından organize edilen ve Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan “PLACEEXCELLENCE” konferansının, EXPO adayı İzmir ve Ege Bölgesi şehirleri için önemli bir kazanç olacağı düşünülüyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.