Türkiye’nin ilk medya planlama ve satın alma sertifika programı

Sertifika programı 25 Mayıs'ta başlayacak

10.05.2013 - 13:39 | MediaCat

Ad Academy

MediaCat’ten bir ilk daha. MediaCat Bilgi Üniversitesi işbirliği ile Türkiye’nin ilk Medya Planlama ve Satın Alma Sertifika Programını başlatıyor. Medya satın alma ve planlama sektörünün ihtiyaç duyduğu uzmanlığı sektörün yeni adaylarına kazandırmayı amaçlayan AdAcademy for Media Buying & Planning sertifika programı 25 Mayıs’ta başlayacak.

Medya planlama ve satın alma üzerine kurgulanan sertifika programının amacı,katılımcılarına medya planlama ve satın alma sektörünün ihtiyaç duyduğu donanımı kazandırmak. Eğitmenlerin deneyimlerini, hangi problemleri hangi yaklaşımlar aracılığıyla çözdüklerini ve başarı hikâyelerini paylaşacağı eğitimin koordinatörlüğünü Bilgi Üniversitesi Dekan Yardımcısı Kaan Varnalı yapacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek olan program, 25 Mayıs – 2 Temmuz 2013 tarihleri arasında, toplam 13 başlık altında devam edecek.

Medya planlama ve satın alma programında Türkiye’nin önde gelen akademisyen ve sektör profesyonelleri yer alacak. Universal McCann Genel Müdür Yardımcısı Funda Tezay, OMD Genel Müdür Yardımcısı Nüzhet Algüneş ve Medyanet Satış Direktörü Banu Barbarosoğlu  medya planlamanın temellerini anlatacak. Medya karmasının oluşturulması ise People Communications’tan CEO Banun Erkıran, Genel Müdür Yardımcısı Atakan Kural ve MEC Genel Müdürü Banu Tekin Işıltan tarafından aydınlatılacak.

Satın alım ve Planlama sürecinin optimizasyonu sürecinde Vizeum Managing Direktörü Ebru Edgü marka hedeflerinin tercümesini, Mindshare Genel Müdürü Özer Sata ise psikoloji ve matematiğini açıklayacak. Analiz ve aksiyon sürecini Mediacaom COO ‘su Özlem Ergazi analiz ederken Benmarhking ve ROI kavramlarını konunun uzmanı Zenith The ROI Agency Genel Müdür Yardımcısı Esin Alptekin açıklayacak.

Sektöre yön veren ajans, GroupM CEO’su Demet İkiler tarafından Medya Satın alma ve Planlama ’da güncel trendler incelendikten sonra Medya Satın alma ve Pazarlama sertifika programı Hakan Okay’ın etkili sunum teknikleri ve iş iletişimi dersi ile sonlanacak.

Program sonunda, santral istanbul kampüsünde yapılacak kokteylde, Bilgi Üniversitesi tarafından katılım sertifikası verilecek. Sektörün geniş çaplı desteği ile hayata geçirilen sertifika programının katılımcılarına, Türkiye’nin en büyük medya ajanslarında staj imkânı sağlanacak.

Bu alanda kariyer yapmak isteyen veya bilgilerini tazelemek ve yeni trendleri öğrenmek isteyen herkesi programımıza bekliyoruz.

Yer:                       Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü

Tarih:                   25 Mayıs – 2 Temmuz 2013    Salı 19.00-21.00 / Cumartesi 10.00-13.00

Düzenleyen:     MediaCat, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bilgi Eğitim

Kayıt için:           Hande Akyıl  hande.akyil@bilgi.edu.tr (212) 311 7216

Bilgi için:             Gözde Yılmaz gozdeyilmaz@kapital.com.tr (212) 282 2640 – 211

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.