Türkiye’nin de artık bir Zaman Bankası var: Zumbara

Zaman Bankası konseptini Türkiye'ye ilk defa getiren Zumbara, sosyal mecralar üzerinden farklı etkinliklerde bulunmaya devam ediyor.

23.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Zaman Bankası konseptini Türkiye’ye ilk defa getiren Zumbara, sosyal mecralar üzerinden farklı etkinliklerde bulunmaya devam ediyor.

2011 MIT İş Planı ve Garanti Kagider yarışmaları finalistlerinden biri olan Zumbara “her gün iyilik denizine bir damla at, dünya değişsin” konseptiyle, insanlara günlük yaşamlarında hem kendilerini hem de başkalarını iyi hissettirecek küçük oyunlar öneriyor. Böylece insanların birbirlerine karşı olan davranışlarını pozitif yönde değiştirmeyi amaçlayan oluşum en son İstanbul’da gerçekleştirdiği gece pikniği ile farklı çevrelerden pek çok insanı bir araya getirdi.

Zumbara’nın etkinlik bilgilerine http://www.facebook.com/zumbara adresli Facebook sayfasından ve http://twitter.com/zumbaradan Twitter hesabından ulaşabilirsiniz.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.