Türkiye’nin 100 hikâye anlatıcısı bir araya geliyor

100 Storysetters Türkiye'nin hikâye anlatıcılarını bekliyor.

18.04.2017 - 14:11 | MediaCat

Türkiye'nin 100 hikâye anlatıcısı bir araya geliyor

Son yılların meşhur kavramlarından hikâye anlatıcılığının önemine dikkat çekmek ve hikâye anlatımına temel teşkil eden kuralları gençler için erişilebilir hale getirmek isteyen bir grup sektör profesyonelinin çabalarıyla hayat bulan 100 Storysetters platformu destekçilerini bekliyor.

Reklam, pazarlama, iletişim, halkla ilişkiler, medya ve televizyon alanlarında faaliyet gösteren ve işi hikâye anlatmak olan yaratıcı isimleri bir araya getiren 100 Storysetters, kâr amacı gütmeden düzenlenecek seminer, konferans ve atölye çalışmalarıyla ilgilileri hikâye anlatımı konusunda uzmanlaştırmayı hedefliyor.

Ajans başkanları, kreatif direktörler, marka yöneticileri, yönetmenler, senarist ve yapımcılardan oluşan bu 100 isim, proje kapsamında, seminere kendi şirketindeki 10 kişiyle birlikte katılacak. Bu sayede yurtdışında kişi başı katılım ücreti 995 dolar olan Story semineri, hayali yazmak ve anlatmak olan gençler için ulaşılabilir bir hale gelecek.

2-4 Haziran tarihlerinde Uniq Hall’da gerçekleşmesi planlanan Story seminerinde katılımcılar, Hollywood senaristlerinin öğretmeni Robert McKee‘den hikâyenin hangi aşamalardan oluştuğu, karaktere çatışmanın nasıl yükleneceği, kahkahanın evrensel prensibi gibi hikâye anlatıcılığına dair pek çok formülü öğrenme fırsatına kavuşacaklar.

Platform hakkında detaylı bilgi edinmek ve destekçiler arasında yer almak isteyenler 100 Storysetters’ın internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.