Türkiye Yellow Pages 2009 yılı için online ve mobile satışlarına başlıyor

İstanbul,Türkiye- 15 Mayıs 2008- Turkey Yellow Pages LLC, Medya Danışmanlarının bugünden...

20.05.2008 - 16:08 | MediaCat

İstanbul,Türkiye- 15 Mayıs 2008- Turkey Yellow Pages LLC, Medya Danışmanlarının bugünden itibaren Türkiye pazarında satış aktivitelerine başladığını duyurdu.

Türkiye’de faaliyet gösteren her sektörden işletme sahipleri; dünyadaki en etkili doğrudan pazarlama mecrası olarak kabul edilen Yellow Pages markasının gücünden daha çok potansiyel müşteriye ulaşarak faydalanabilecekler.

Türkiye Yellow Pages,Türkiye’de kurulu işyerlerine ait en kapsamlı ve iki dilde hazırlanan veri tabanı ile, Türklere ve dünyanın geri kalanına YellowPages.com.tr ve Turkey Mobile Yellow Pages aracılığıyla firmaların iletişim bilgilerine daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ulaşma fırsatı sunmayı planlıyor.

Türkiye Yellow Pages Bilgi ve İnternet Servisleri Bölge Direktörü Trevor Nadeau “Türkiye pazarına girmekten dolayı büyük heyecan duymaktayız” şeklinde duygularını dile getirirken sözlerine “Online ve mobile satış stratejimizin müşterilerimizin yatırımlarına büyük getiriler sağladığı dünya çapında denenmiş, test edilmiş ve ispatlanmıştır. Türkiye’de de aynı şekilde sonuçlar alacağımıza inancımız tam” şeklinde devam etti.

Mr. Nadeau konuşmasına “Dünyadaki arama motorları, herkese online aramanın nasıl yapılacağını öğretti. Aradığınız şeyi bulmanızda ilgili arama sonuçları oldukça önemli olmakla birlikte aradığınız şey bir firma ismi ise Yellow Pages’dan daha iyi bir adres olamaz.” diyerek devam etti. Mr.Nadeau son olarak “Yellow Pages 100 yıldan daha uzun bir süredir potansiyel müşteriler ile satıcıları bir araya getirmektedir” dedi.

“Pay Per Click” ve “Cost Per Impression” gibi karışık online reklam dünyası içinde, Yellow Pages reklam fırsatlarını oldukça sade ve anlaşılır bir şekilde sunuyor. Yellow Pages müşterileri seçtikleri anahtar kelimeler, bilgi servisleri ve reklam amaçlı flash bannerlar için yıllık olarak belirlenen sabit bir ücret ödüyorlar. Yellow Pages kendi satış stratejisini Pay Per Click ve Cost Per Impression gibi standart uygulamalardan farklı tutmayı başarmıştır.

İstanbul-Kavacık’taki şirket merkezine ilave olarak 2008’in Mayıs ayı içinde İstanbul-Avrupa yakasında ve turistlerin yoğun olarak bulunduğu Antalya’da iki adet satış ofisi daha açılması planlanmaktadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.