Türkiye Yellow Pages’de yeni bir atama

Adres ve telefon bilgisi edinmek konusunda dünyanın önemli markalarından biri olan Yellow Pages, Türkiye’deki ekibine yeni bir isim ekledi...

15.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Adres ve telefon bilgisi edinmek konusunda dünyanın önemli markalarından biri olan Yellow Pages, Türkiye’deki ekibine yeni bir isim ekledi. Yusuf Mert Yılmaz, Yellow Pages eİş Operasyonları Direktörü olarak atandı. 

Yerel arama firması Türkiye  Yellow Pages, merkez ofisinde gerçekleştirdiği bir atamayla eİş Operasyonları Direktörlüğüne Yusuf Mert Yılmaz’ı getirdi. Yılmaz yeni görevi kapsamında firmanın pazarlama, halkla ilişkiler ve operasyonel faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Yusuf Mert Yılmaz kimdir?
İstanbul doğumlu olan Yusuf Mert Yılmaz, lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı. İş hayatına Mertsin Dış Ticaret İthalat ve İhracat Ltd.’de Aktif Satış Temsilcisi olarak başlayan Yılmaz, lisans eğitimi esnasında takım şefi olarak etkinlik ve konferans yönetimi alanında görev aldı. 2004 yılında Eczacıbaşı Holding bünyesindeki Eczacıbaşı Sigorta Acenteliği’ne Pazarlama Uzmanı unvanıyla transfer olan Yusuf Mert Yılmaz, 2005 yılından bu yana da SteelOrbis Elektronik Pazaryeri A.Ş.’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.