Türkiye Ticari Kartlarda Sıçrama Yapacak

Ticari Kartların 2010 yılına kadar global anlamda 2 kat büyümesi bekleniyor. Buna paralel olarak...

11.09.2007 - 15:51 | MediaCat

Ticari Kartların 2010 yılına kadar global anlamda 2 kat büyümesi bekleniyor. Buna paralel olarak Türkiye’nin de Ticari Kartlarda büyük bir sıçrama yapması öngörülüyor. MasterCard Türkiye verilerine göre, geçen sene ile bu sene karşılaştırıldığında ciroda yüzde 81, işlem adedinde yüzde 69’luk büyüme gözlendi.

MasterCard Türkiye, bu nedenle özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yanıt verecek çözümler hizmete sundu. Türkiye pazarında sürekli yükselen bir ivme gösteren MasterCard Ticari Kartlar, 2001 yılından bu yana cirosunu 36 kat, işlem adedini 11 kat artırdı. MasterCard Worldwide Ticari Kartlar Başkanı Steve Abrams, MasterCard Europe Ticari Kartlar Başkanı Brian Lang ve MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü Özlem imece’nin katılımı ile düzenlenen basın toplantısında MasterCard Ticari Kartların Dünya’daki, Avrupa’daki ve Türkiye’deki durumu masaya yatırıldı.

Üye bankalar, işyerleri ve kart sahipleri için hayatı kolaylaştıran yenilikçi, güvenli, hızlı ve teknolojik ödeme sistemleri geliştiren “ticaretin kalbindeki” MasterCard, yeni vizyonu dahilinde Ticari Kartlara büyük önem veriyor. Nakit kullanımının ticaretin her alanında azalmasını, çek, senet gibi geleneksel ödeme araçlarına alternatif olarak geliştirilen kartlı ödeme sistemlerinin ticaretin ana unsuru olmasını hedefleyen MasterCard iş dünyasının gereksinimlerini yeni hizmetleriyle yanıtlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.