‘Türkiye’ye Değer’ projesine ABD’den büyük ödül

Türk Telekom’un ‘Türkiye’ye Değer’ sosyal sorumluluk projelerine yurtdışından ödüller gelmey devam ediyor.

24.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom’un ‘Türkiye’ye Değer’ sosyal sorumluluk projelerine yurtdışından ödüller gelmey devam ediyor. Bugüne kadar 80’e yakın farklı ödüle layık görülen ‘Türkiye’ye Değer’ projesi son olarak dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan PRNEWS Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödüllü’nün de sahibi oldu.

Türk Telekom, “Eğitimsiz bir gelecek, internetsiz bir eğitim düşünülemez” anlayışıyla Türkiye’nin 81 ilinde  ücretsiz internet erişimi sağlayan  ‘Türk Telekom İnternet Evleri’ ile ödül kazandı.

‘Türkiye’ye Değer’ kapsamında gerçekleştirilen ve “Eğitimsiz bir gelecek, internetsiz bir eğitim düşünülemez” anlayışıyla 81 ilde hayata geçirilen Türk Telekom İnternet Evleri projesi Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Her birinde geniş bant internet erişimine sahip ortalama 20 adet tam donanımlı bilgisayar bulunan Türk Telekom İnternet Evleri’nin sayısı 2011 sonu itibariyle 1000’e ulaşmış durumda. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.