‘Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’na başvurular başladı

Garanti Bankası, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Ekonomist dergisinin ortaklaşa düzenlediği 'Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nın altıncısı için başvurular başladı.

28.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Ekonomist dergisinin ortaklaşa düzenlediği ‘Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nın altıncısı için başvurular başladı.

Yarışmaya, hakim ortak olduğu şirketi yılda 25 milyon TL’nin altında ciro yapan ve Türkiye’de yaşayan kadın girişimciler bizzat başvurabilecek veya aday gösterilebilecek. Değerlendirme sonucunda seçilen ‘Türkiye’nin Kadın Girişimcisi’ne 20.000 TL, ‘Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci’ye ve ‘Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci’ye ise 15.000 TL nakit para ödülü verilecek.

Adaylar, www.kadingirisimciyarismasi.com adresinden ve Garanti şubelerinden alacakları formlarla, 20 Mart 2012 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.