Türkiye’nin ilk Windows 8 uygulaması

TAV Bilişim Türkiye’nin ilk Windows 8 uygulamasını Roy+Teddy işbirliği ile hayata geçirdi.

19.07.2012 - 00:00 | MediaCat

TAV Bilişim Hizmetleri, Türkiye’nin yaratıcı dijital medya ve pazarlama ajanslarından Roy+Teddy ile ortaklaşa geliştirdiği ‘TAV Airports Windows 8 Uygulaması’nı kullanıcılara sundu.

Masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlar başta olmak üzere hemen her türlü cihaza ücretsiz yüklenen TAV Airports Windows 8 Uygulaması ile iç hatlar ve dış hatlarda giden ve gelen uçak bilgileri listelenerek, uçakların kalkış ve iniş saatlerindeki bilgilendirmelere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Böylece uçuş bilgilerine anında ve güncel olarak erişim sağlanıyor.
Uygulama sayesinde uçuş bilgilerinin yanı sıra, havalimanına ulaşım imkanlarından araç kiralamaya, havalimanı içindeki mağaza bilgilerinden havalimanında hayatı kolaylaştıran ve yolculuğu eğlenceli hale getiren bilgilere ve duty-free mağazalarındaki güncel indirimlerden restoran, ATM, bilet satış noktaları, özel lounge’lar ve kayıp eşya bürosu gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm önemli noktaların bilgilerine kadar ihtiyaç duyulabilecek her türlü veriyi yolculara sunuyor. Sadece havalimanı dahilinde ihtiyaç duyulan bilgileri sunmakla kalmayan TAV Airports Windows 8 Uygulaması, seyahat edilen şehir ile ilgili önemli bilgilerin yanı sıra; alışveriş merkezleri, ünlü restaurantlar ve müzeler gibi turistlerin ilgisini çekecek mekanlar ile ilgili şehir rehberi bilgilerini de yolcularla paylaşıyor.

TAV Airports Windows 8 Uygulaması, İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ile Gürcistan’da Tiflis ve Batum; Tunus’ta Enfidha ve Monastir ve Makedonya’da Üsküp Havalimanı olmak üzere TAV’ın işlettiği sekiz havalimanını kapsıyor.
TAV Airports Windows 8 Uygulamasına buradan ulaşılabiliyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.