Türkiye’nin en büyük define avı Beck’street 08 başlıyor

En büyük şehir define avı “Beck’street” 3 Mayıs 2008’de Bağdat Caddesinde gerçekleştirilecek.

29.02.2008 - 13:44 | MediaCat

En büyük şehir define avı “Beck’street” 3 Mayıs 2008’de Bağdat Caddesinde gerçekleştirilecek.

Yüz ekip kayıp anahtarı bulmak için bir kez daha kıyasıya mücadele edecek!

Anadolu Efes’in lisanslı olarak Türkiye’de üretimini yaptığı, şehir hayatının sahiplenicisi Beck’s’in düzenlediği Beck’street define avı 3 Mayıs 2008’de Bağdat Caddesi; Suadiye – Şaşkınbakkal güzergahında gerçekleştirilecek. Bu yıl 3. kez düzenlenen “Beck’street-Search to Unlock” define avında üç kişiden oluşan yüz ekip bu kez bir gün boyunca Bağdat Caddesi üzerinde, kendilerini kayıp anahtara götürecek ipuçlarını arayacak. Avın sonunda düzenlenecek final partisinde, sürprizler ve eğlencenin yanı sıra, kayıp anahtara en kısa zamanda ulaşan başarılı takımların kazanacakları; Sony Play Station 3, Samsung Video Kamera ve birinci olan ekibin kazanacağı İnterrail Seyahati de sahiplerini bulacak.

www.beckstreetgame.com adresinde başvurular 1 Mart’ta başlıyor!

Yarışmaya web sitesi üzerinden kayıt olan takımlar, final yarışmasına katılmaya hak kazanmak için; 16- 20 Nisan 2008 tarihleri arasında yine web sitesindeki Beck’street oyunundaki elde edecekleri başarıya göre değerlendirilecek ön-eleme sürecini geçmek zorunda. Burada hız çok önemli! Ön-eleme web oyununu en hızlı şekilde başarıyla tamamlayan en iyi 50 takım 3 Mayıs 2008 tarihindeki ‘Beck’street- Search to Unlock’ define avına katılmaya hak kazanacak.

Üniversite finalist ekipleri Roadshowlarla belirlenecek!

17 Mart – 11 Nisan 2008 tarihleri arasında,7 şehir ve 17 üniversitede Beck’street Üniversite Roadshowu düzenlenerek başvurular toplanacak. Kampüslere kurulacak Beck’s standlarında kendilerine verilen soru setlerini en hızlı tamamlayanlar arasından 50 takım belirlenerek 3 Mayıs’ta düzenlenecek final yarışmasına davet edilecekler.

Bir tam gün boyunca Bağdat Caddesinde sürecek olan eğlenceli ve bir o kadar da çekişmeli yarışmanın sonunda ise, tüm katılımcılar, günün yorgunluğunu akşam saatlerinde düzenlenecek muhteşem parti ile üzerlerinden atacaklar, ama heyecan bitmeyecek! Çünkü, sır gibi saklanacak şampiyon ekip, parti sırasında ekiplerin yarışma sonucunda kazandıkları anahtarı tek tek denemeleriyle ortaya çıkacak.

Kazanan ekibi ödül olarak ise bambaşka bir macera bekliyor. İpuçlarını takip ederek kayıp şehrin anahtarına en hızlı ulaşan ekip, bu kez Avrupa’nın en büyülü şehirlerinin kapılarını açmak üzere Interrail seyahatine çıkacak! Diğer başarılı ekipler ise, Sony Play Station 3 ve Samsung Video kamera ödülleri ile farklı maceraları yaşayacak.

Bu heyecan dolu ve eğlenceli serüvene katılmak için kayıtlar başladı. Siz de hemen ekibinizi oluşturarak www.beckstreetgame.com.tr adresinden başvurunuzu yapın

Şehirde macera sizi Beck’sliyor!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.