Türkiye’den iki otel Expedia’nın Insiders’ Select listesinde

Expedia.com® tarafından açıklanan Insiders’ Select Listesi’nde, kalite açısından oteller değerlendiriliyor.

24.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Expedia.com® tarafından açıklanan Insiders’ Select Listesi’nde, kalite açısından oteller değerlendiriliyor. Seçim, Expedia kullanıcılarının görüşleri esas alınarak yapılıyor ve Insiders’s Select Listesi, her yıl 500 binden fazla görüşün analiz edilmesi ile oluşturuluyor. Türkiye’den Witt İstanbul Suites ve Antalya’daki Hillside Su Hotel 2011 listesinde yer aldı.

2007 yılında başlatılan Insiders’ Select programının koşullarını Expedia bu yıl daha zorlu hale getirdi. Şirket listede yer alan her adayla ilgili daha fazla yorum ve yüksek skorları şart koştu. Dünya çapında sadece 500 otelin girebildiği 2011 listesinde kazananlar 135.000 otel arasından seçildi. 2011 listesinde otellerin yorum skor ortalaması 4.7 iken tavsiye oranı ise %98.2.

Oteller seçilirken üç bileşen göz önünde tutuluyor; müşteri görüşleri, pazar yöneticisi verileri ve değer derecelendirmesi

Bu yıl Türkiye’den listeye giren otellerden Witt Istanbul Suites yöneticileri, "Expedia misafirleri tarafından ödüllendirilmek bizler için çok gurur verici. Otelin pazarlamasında misafir görüşlerinin büyük önem arz ettiğinin bilincindeyiz.. Bu ödülün tek bir dezavantajı olabilir: Misafirlerinin otelimizden beklentileri daha da artacaktır. Ancak bunun da üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz.” şeklinde açıklama yaptılar.

Hillside Su Hotel yetkilileri; “Hillside Su, 2011 Expedia Insider Select ödülüne layık görülmüştür. Seyahat planlamasının fikir önderlerinden biri olan Expedia Insider’s Select gibi önemli bir ödüle layık görülen Hillside Su’nun bu ödülü büyük bir memnuniyetle taşıyacaktır” sözleri ile ifade etmişler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Expedia Türkiye Pazar Yönetimi Direktörü Marilena Zagana “Insiders’ Select listesi esas olarak müşterilerimizin görüşleriyle belirleniyor. Her yıl, yüz binlerce seyahat eden kişi, zaman ayırarak Expedia’da görüşlerini paylaşıyorlar. 2011 Insiders’ Select Listesi de onların kolektif bilinçlerinin bir yansıması. Türkiye’den her yıl daha fazla otelin listede yer almasını arzu ediyoruz. ” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.