Türkiye’den 6 iş Eurobest’te ödül kazandı

Bu sene 22. düzenlenen Eurobest Reklam Festivali’nde, Türkiye’den toplam 6 iş ödül kazandı...

29.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 22. düzenlenen Eurobest Reklam Festivali’nde, Türkiye’den toplam 6 iş ödül kazandı. 

Türkiye’den toplam 12 işin kısa listeye kaldığı festivalde, 4 Bronz 3 Gümüş Eurobest kazanıldı.

Doğrudan Pazarlama kategorisinde Step Carpet için TBWA İstanbul tarafından yapılan ‘STEP ON STEP: RUG FLIP FLOPS’ başlıklı iş Doğrudan Pazarlama kategorisinde iki ayrı kategoride hem Gümüş hem de Bronz Eurobest ödülüne layık görüldü.

Açıkhava kategorisinde, DDB&CO. İstanbul Dank için yaptığı ‘Table, Chair, Sofa’ başlıklı kampanya ile Bronz Eurobest Kampanyası ödülünü aldı.

Açıkhava kategorisinde Türkiye’den ödül kazanan bir diğer ajans ise TBWA İstanbul oldu. Henkel için yaptığı ‘Lemon, Apple’ başlıklı kampanya ile Bronz Eurobest ödülünü kazandı.

Yazılı Basın kategorisinde, DDB&CO. Istanbul tarafından yapılan ‘Table, Chair, Sofa’ başlıklı kampanya Gümüş Eurobest Ödülünü aldı.

DDB&CO. Istanbul tarafından CNN Turk için yapılan, ‘LIGHTNING, MEADOW, TREE’ başlıklı kampanya Gümüş Eurobest ödülünü kazanırken, yine DDB&CO. Istanbul tarafından KTM Spormoto için yaratılan ‘Motorbike’ başlıklı iş Bronz Eurobest ödülünün sahibi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.