Türkiye’den 2 iş daha Eurobest kısa listelerinde

Bu sene 22. düzenlenen Eurobest Reklam Festivali’nde kısa listeler açıklanmaya devam ediyor. Radyo, İnteraktif, TV/Sinema, Entegre ve Zanaat (Craft) kategorilerinde...

27.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 22. düzenlenen Eurobest Reklam Festivali’nde kısa listeler açıklanmaya devam ediyor. Radyo, İnteraktif, TV/Sinema, Entegre ve Zanaat (Craft) kategorilerinde kısa listeye kalan işler belli oldu.

Bu sene 126 işin başvuru yaptığı Radyo kategorisinde 32 iş kısa listeye kalırken, İnteraktif kategorisinde 455 iş arasından 80 iş kısa listeye girebildi. TV/Sinema kategorisinde 656 iş arasından 60 iş kısa listede yer alırken, bugün belli olan Entegre kategorisinde 76 iş arasından 9 iş kısa listede yer aldı. Öte yandan bu sene ilk defa başvuru kabul edilen Craft (zanaat) kategorisinde 269 iş arasından 50 iş kısa listeye kaldı.

Türkiye’den Radyo kategorisinden 2 iş kısa listeye kalırken, İnteraktif, TV/Sinema, Entegre ve Zanaat kategorisinde Türkiye’den kısa listeye kalan iş olmadı.

Radyo kategorisinde, Türkiye’den 2 işin daha kısa listeye kalması ile toplam 12 iş Eurobest kısa listelerinde yer almış oldu.

Radyo Kategorisi:
İşin Başlığı:
CHICKEN, PUDDING
Reklamveren: YEMEKSEPETI.COM
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL

İşin Başlığı: CONCERT
Reklamveren: GOOGLE
Reklam Ajansı: GREY ISTANBUL

Tüm kategorilerde kazananlar 27 Kasım akşamı (bu gece) Amsterdam’ın tarihi bir yeri olan Beurs van Berlage’da düzenlenen ödül seremonisi ile açıklanacak..

MediaCat Online Site İçi Link:

Türkiye’den 10 iş Eurobest kısa listelerinde

http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay/?haberid=46749

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.