Türkiye’de Garnier’nin yeni yüzü Arzum Onan

Sektöründe 100. yılını dolduran Fransız kozmetik markası Garnier Türkiye kozmetik pazarına yeni sunacağı

17.03.2008 - 11:24 | MediaCat

Sektöründe 100. yılını dolduran Fransız kozmetik markası Garnier Türkiye kozmetik pazarına yeni sunacağı ürününün reklam yüzü olarak Arzum Onan ile anlaştı. Arzum Onan’ın oynayacağı reklam filminin de önümüzdeki ay ekranlarda olacağı belirtildi.

Doğal güzelliği, sadeliği ve samimiyeti ile Türk halkının beğenisini kazanan Arzum Onan’ın da katıldığı lansman Cuma günü (14 Mart) Hilton Otel’de yapıldı. Lansmanda Arzum Onan’a, bağlı olduğu ajansın sahibi Gaye Sökmen eşlik etti.

1904 yılından beri saç, cilt, güneş ve vücut ürünlerini piyasaya sunan Garnier, bugüne kadar Ambre Solaire de dahil olmak üzere Fructis, Nutrisse, Fructis Style, Garnier Body ve %100 color ve daha pek çok markayı bünyesinde topluyor. Toplantıda tüm dünyada her saniye 25 Garnier ürününün satıldığını söyleyen Pazarlama ve Marka Geliştirme Direktörü Pemra Örnek, son 10 yılda dünya cirolarının 4 ile katlandığını da belirtti.

Pemra Örnek konuşmasında; yeni ürünlerinin marka yüzü olarak Arzum Onan’ı seçmelerinin en büyük nedeninin Arzum Onan’ın samimi ve doğal güzelliği olduğunu söyledi. Pemra Örnek, “ Canlı, renkli ve yaşama sevinci dolu olan markamızın felsefesi ile Arzum Onan’ın çok iyi örtüştüğünü düşünerek kendisine teklif götürdük ve kendisi de bizi kırmadı.”Kendine iyi bak” felsefesi ile mutluluğun ve güzelliğin en büyük sırrının sağlıklı ve doğal bir yaşamdan geçtiğini düşünen Garnier, Türk kadınlarının doğallığını bozmadan güzelleştirmeyi amaç edinmiştir ”dedi.

Neşeli ve keyifli bir ortamda geçen lansmanda Arzum Onan “Doğal güzelliği benim kadar önemseyen, sıcak ve samimi bir marka olan Garnier’nin Türkiye’de tanıtım temsilcisi olduğum için çok mutluyum. Uluslar arası bir marka olan Garnier’nin doğallık felsefesi bence güzelliğin en büyük sırlarından biridir. Ve bende bu felsefeyi gunluk hayatımda yasayan biri olarak, Garnier markasına bu felseyi Turk kadınlarına anlatmak da, benimsemelerine yardımcı olmak ve bunun bir parçası olmak istedim” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.