Turkey Yellow Pages’a yeni satış direktörü

Turkey Yellow Pages ekibine yeni bir isim eklendi. Deniz Öge Turkey Yellow Pages’a satış direktörü olarak...

12.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkey Yellow Pages ekibine yeni bir isim eklendi. Deniz Öge Turkey Yellow Pages’a satış direktörü olarak getirildi.

Türkiye’ye özel, geniş ve doğruluğu onaylanmış veritabanıyla 600.000’i aşkın firmanın adres ve telefon bilgilerine ulaşma imkânı sunan Turkey Yellow Pages merkez ofisinde Deniz Öge satış direktörü olarak göreve başladı.

Deniz Öge kimdir?
1974 İzmir doğumlu Deniz Öge, lise eğitimini İstanbul Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Ardından yüksek lisans eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde devam etti. Öge çalışma hayatına lisans eğitimine devam ettiği 1996 yılında Kıbrıs’ta B&H Tic. Ltd. Şti.’de teknik ve satışlardan sorumlu müdür olarak başladı. Ardından sırasıyla İstanbul DAS, Rumeli Telekom, Garanti Bankası, Bodrum Liberta Restaurant & Café, Deloitte, Probil ve Netron Grup’ta farklı yönetici pozisyonlarında çalıştı. Öge, Turkey Yellow Pages Satış Direktörü olmadan önce İzmir Tatış Grubu’nun sürekli eğitim iştiraklerinde CEO olarak görev yapıyordu. Yüzmekten ve doğa sporlarından hoşlanan Deniz Öge evli ve 1 kız çocuk sahibi. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.