Turkcell’in yeni reklam yüzü Doğu Demirkol

Komedyen Doğu Demirkol Turkcell’in yeni reklam yüzü oldu.

05.08.2022 - 15:30 | Gönül Hadımlı

Turkcell'in yeni reklam yüzü Doğu Demirkol

Turkcell, “Türkiye’nin Dijital Hikâyeleri” çatısı altında yeni ürün ve tarifelerini anlatacağı kampanyasında Doğu Demirkol’la anlaştı. Yeni iletişim platformuyla teklif ve tarifelerini samimi bir şekilde anlatmak istediklerini belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, Doğu Demirkol’un yeni marka yüzü olduğunu duyurdu.

Tüketicilerin kullandıkları kadar ödeyecekleri, kendi kullanımlarına göre tarifelerini yönetebilecekleri yeni Esneyen Paket’in ilk reklam filminde Doğu Demirkol tüketicilere yeni ürünü ve faydalarını anlatacak. Serinin devamında ünlü komedyen çeşitli hikâyelerle kendi diliyle farklı ürünleri lanse edecek.

Turkcell'in yeni reklam yüzü Doğu Demirkol

Düzenlenen basın toplantısında Demirkol’la işbirliği sürecini anlatan Ergenekon, “Doğu, yaptığı işlerle hayatın çok içinde, başarılı bir isim. Bizim de hep söylediğimiz gibi Turkcell de hayatın içinde, hayata dokunan bir marka” diyerek samimi ve iyi bir hikâye anlatıcısı olan Doğu Demirkol’la güzel işlere imza atacakları için şimdiden heyecanlı ve keyifli olduklarını belirtti.

Toplantıda küçüklüğünden beri Turkcell’le bir bağı olduğunu söyleyen Demirkol, 532 ile başlayan numaraların kendisinde hep ayrı bir yeri olduğunu söyleyerek, 532’li bir numara aradığında açtığını ve Ahlat Ağacı filmindeki hikâyesinin de Nuri Bilge Ceylan’ın menajerinin onu 532’li bir numaradan aramasıyla başladığını anlattı. Demirkol, “Bilgisayar Mühendisliği okudum. Turkcell’e mühendis olarak girmeye çalışmış, CV göndermiştim. Kısmet bu projeyeymiş. Zaten oyuncu olmak istiyordum. Ne yaparsam yapayım, eğlenelim, mutlu olalım istiyorum” dedi.

Şimdilik üç teaser yayınlayan marka, önümüzdeki dönemde yeni reklam filmiyle ve platformuyla tüketicilerinin karşısına çıkacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.