Turkcell’e ‘Altın Örümcek’ yarışmasında iki birincilik

Turkcell Kuruçeşme Arena'da yapılan ödül töreninde Turkcell, 'Web Oscarları' olarak nitelenen Altın Örümcek yarışmasında...

10.06.2009 - 15:01 | MediaCat

Turkcell Kuruçeşme Arena’da yapılan ödül töreninde Turkcell, ‘Web Oscarları’ olarak nitelenen Altın Örümcek yarışmasında, Telekomünikasyon ve Mikro Site kategorisi birincilik ödüllerini aldı.

Turkcell, 9 Haziran’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da yapılan ödül töreninde Türkiye web sektörünün prestijli organizasyonu ‘Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, ‘Telekomünikasyon kategorisi’nde www.turkcell.com.tr ile ‘Mikro Site Kategorisi’nde www.turkcellsuperlig.com ile birincilik ödülüne layık bulundu.

Altın Örümcek yarışmasında www.turkcell.com.tr, www.turkcellsuperlig.com, www.gnctrkcll.com, www.tonlakazan.com ve www.turkcell.com.tr/kaliteyegeciyorum siteleriyle finale kalan Turkcell, gecede ayrıca, ‘Portal Kategorisi’nde www.gnctrkcll.com, ‘Mikro Site Kategorisi’nde ise www.turkcell.com.tr/kaliteyegeciyorum ile de ikincilik ödüllerini aldı.

Halkoylamasında Telekomünikasyon’da favori Turkcell

Turkcell ayrıca, www.Tonlakazan.com sitesiyle, ödül töreni öncesinde ‘Telekomünikasyon’ dalında halkın favorisi seçilmişti.

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması; bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olarak nitelendiriliyor.

2002 yılından bu yana Doruk.net’in sponsorluğunda düzenlenen organizasyonda web siteleri; tasarım, navigasyon, içerik, teknoloji, etkileşim, pazarlama, yaratıcılık/yenilik, gizlilik politikası/bilgi güvenliği, genel deneyim/kullanılabilirlik başlıkları altında inceleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.