TURKCELL’DEN ÖDÜLLÜ ÇEVRECİ KAMPANYA

Turkcell, çevre dostu bir seçenek olan e-fatura aboneliğini teşvik etmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

08.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, çevre dostu bir seçenek olan e-fatura aboneliğini teşvik etmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya dahilinde e-faturaya geçen 5 şanslı abone Litvanya’da gerçekleşecek Avrupa Basketbol Şampiyonası’na gitme fırsatı bulacak. E-faturalı Turkcell’liler, Turkcell’in ana sponsor olarak desteklediği Türkiye Milli Basketbol Takımı’nın da katıldığı turnuvada yarı final ve final maçını izleyecekler.

Tüm masraflar Turkcell’den

Turkcell’in sponsorluğunda Milli Basketbol Takımımız’ın da mücadele edeceği turnuvada yarı final ve final maçlarını izleyecek olan şanslı Turkcell’lilerin talihleri bununla da sınırlı değil. İzleyecekleri maçlardan 2 gün önce Litvanya’ya gidecek olan Turkcell’liler için, 2 günlük dinlenme ve gezi olanağı, tüm uçuş, konaklama, rehberlik hizmeti, transfer, maç bileti ve sabah-öğle-akşam yemek masraflarını da Turkcell karşılıyor.

E-fatura’ya geçmek için

Kampanyaya dahil olmak isteyen Turkcell’liler kolay bir prosedür ile e-faturaya geçebiliyorlar. 444 0 532 müşteri hizmetlerini arayarak, 8888’e e-posta adreslerini ücretsiz bir kısa mesajla göndererek, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak ya da www.turkcell.com.tr adresinden online işlem bölümünden veya Wap üzerinden “e-fatura talimatı” vermek mümkün. Üstelik faturasını e-Fatura ile takip edenler pazar günleri tüm Turkcell’lilerle BEDAVA konuşma fırsatı da yakalıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.