Turkcell ve Türk Hava Yolları’ndan büyük işbirliği

Turkcell ve Türk Hava Yolları, GSM ve havacılık sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atarak...

16.06.2008 - 15:16 | MediaCat

Turkcell ve Türk Hava Yolları, GSM ve havacılık sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atarak Miles&Smiles üyesi İşTcell’lilerin mil kazanmasını, Turkcell’li Miles&Smiles üyelerinin de millerini bedava kontör/dakika olarak kullanmasını sağlayacak yeni bir kampanya başlattılar.

Conrad Oteli’nde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Türkiye’de mobil iletişim kullanımlarının ilk kez bir mil programına dahil edildiğini ve buna öncülük ettikleri için mutluluk duyduklarını belirtti. Ciliv, “Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak müşterilerimize GSM dışı alanlarda da faydalar sağlayarak onları hayata bağlıyoruz. THY ve Turkcell’in ortak bir özelliği var: İnsanları birbirine kavuşturmak… THY bunu, onları bir noktadan diğerine taşıyarak, Turkcell ise mobil iletişimle sağlıyor. Bu kampanyayla müşterilerimiz artık birbirlerine daha da yakın olacaklar” dedi.

THY Genel Müdürü Temel Kotil ise seyahat ve iletişimin, günümüz gelişen dünyasının iki büyük vazgeçilmezi olduğuna dikkat çekerek, müşterilerinin Türkiye’nin iki büyük markasının işbirliğinden büyük kazanç sağlayacaklarını ifade etti. Kotil sözlerine şöyle devam etti: “Turkcell’in ve biz Türk Hava Yolları’nın amacı aynı: Müşterilerimize daha faydalı ve yeni ne sunabiliriz? Hizmet kalitemizi nasıl yükseltiriz? Şimdi bu işbirliğinin iletişimde Turkcell’i, seyahatte Türk Hava Yolları’nı tercih eden müşterilerimizi çok mutlu edeceği inancındayız.”.

İşTcell’liler konuştukça mil kazanıyor…

Kampanya kapsamında faturalı hat sahibi İşTcell’liler, her ay ödedikleri toplam fatura tutarının 3 katı, ön ödemeli hat kullanan İşTcell’liler ise yükledikleri kontör miktarının yarısı kadar mil kazanacaklar. Kampanyada kazanılan miller, Miles&Smiles hesaplarında biriken diğer miller ile birleşerek ödül biletine veya bedava Turkcell kontör/dakikaya çevrilebilecek. Her Turkcell hattı için bir ay içinde en fazla 3000 bonus mil kazanılabilecek.

Kampanyaya 30 Haziran’a kadar kaydolan İşTcell’liler, anında 1000 bonus mil kazanma şansına da sahip olacaklar.

İşTcell’lilerin, mil kazanmak için, MIL yazıp boşluk bıraktıktan sonra Miles&Smiles kart numaralarını yazarak 5773’e ücretsiz kısa mesaj ile göndermeleri yeterli.

Miles&Smiles üyesi Turkcell’liler, birikmiş milleriyle bedava konuşuyor…

Miles&Smiles üyesi tüm Turkcell müşterileri, hesaplarındaki her 15 mil karşılığı 1 kontör, her 40 mil karşılığı 1 dakika alarak bedava konuşacaklar. Üstelik kontor/dakikaların istedikleri herhangi bir Turkcell hattına yüklenmesini talep edebilecekler.

Miles&Smiles milleriyle Turkcell’den kontör/dakika almak için, THY yazıp aralara boşluk bırakarak sırasıyla Miles&Smiles üyelik numarası, dakika ya da kontör yüklemek istenilen Turkcell numarası ve yüklenecek dakika/kontör miktarı girilip 5849’a ücretsiz kısa mesaj ile göndermek yeterli. Ayrıca www.thy.com/smiles web sitesinden de mil karşılığı kontör/dakika alınabilir. Bir ay içerisinde Miles&Smiles üyeleri milleri karşılığında, en az 250 kontör/100 dakika, en fazla 500 kontör/200 dakika alabilirler.

Turkcell ve Türk Hava Yolları’nın birlikte düzenlediği kampanya, 31 Aralık 2008 tarihine kadar devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.