Turkcell TVPlus’la kişisel televizyon her yerde

Turkcell yeni kişisel televizyon platformu TVPlus’ı müşterilerinin hizmetine sundu.

18.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Turkcell yeni kişisel televizyon platformu TVPlus’ı müşterilerinin hizmetine sundu. TVPlus sayesinde Turkcell’liler bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerinde 42’den fazla kanalı izleyebilecek, istediği programı istediği an başa sarabilecek, kaçırdığı ya da yeniden izlemek istediği dizilerin tekrarını istediği an istediği yerde takip edebilecek, 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri HD kalitesinde kiralayabilecek, Süper Final heyecanına cepten ortak olacak, Sosyal TV özelliği sayesinde izlediğini, yorumlarını arkadaşlarıyla anında paylaşacak.

Turkcell TVPlus servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilecek. Turkcell müşterileri TVPlus’a telefon numaraları ve Süper Şifre’leriyle, Turkcell Superonline müşterileri ise müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapabiliyor. www.turkcelltvplus.com adresinden TVPlus paketlerini satın almak ve izlemeye başlamak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.