Turkcell Superonline’a yeni genel müdür

Turkcell Superonline Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

13.04.2021 - 11:06 | MediaCat

Turkcell Superonline'a yeni genel müdür

Turkcell’in bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası operatör müşterilerine ses, veri ve görüntü alanında teknoloji çözümleri sunduğu şirketi Turkcell Superonline’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Turkcell Superonline’ın yeni genel müdürü Emre Erdem oldu. 2007 yılından beri Turkcell Grup bünyesinde çeşitli sorumluluklar üstlenen Erdem, yeni görevinde bireysel ve kurumsal müşterilerin sabit ses ve internet çözümlerinin yanı sıra uluslararası operatör işbirliklerinin yönetiminden de sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Emre Erdem, profesyonel kariyerine 2000 yılında Arthur Andersen bünyesinde finansal denetimci olarak adım attı. 2004 yılına kadar Ernst&Young’da çalışan Erdem, Borusan Telekom’da üstlendiği yöneticilik göreviyle telekomünikasyon sektörüne geçiş yaptı. Erdem, Turkcell Superonline Genel Müdürlüğüne atanmadan önce Turkcell Grup bünyesinde uluslararası ve toptan satış direktörü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.