Turkcell medya satınalma şirketini bırakıyor

İletişim devi Turkcell, yeni aldığı bir kararla, şimdiye kadar medya satın alma hizmeti aldığı ADD şirketiyle yollarını ayırıyor...

14.07.2010 - 00:00 | MediaCat

İletişim devi Turkcell, yeni aldığı bir kararla, şimdiye kadar medya satın alma hizmeti aldığı ADD şirketiyle yollarını ayırıyor. ADD tüm Çukurova Grubu’nun medya satınalma işlerini yürütüyor ve Turkcell şirketin müşteri portföyünde büyük bir yer tutuyor. Turkcell medya planlama hizmetini ise MindShare’den alıyor.

Bilindiği gibi Turkcell, yakın zamanda ‘artan iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni ajanslar bulmak üzere’ yaratıcı ajans konkuru açmış, konkura Alice BBDO, Grey İstanbul, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi, Manajans JWT ve M.A.R.K.A. ajanslarını davet etmişti. Yaratıcı konkur süreci halen devam ediyor.

Turkcell’in medya satın alma konusunda nasıl bir yol izleyeceği, konkur açıp açmayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi edinilemedi.

MediaCat Özel

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.