Turkcell konkurunda kısa listeye kalan ajanslar kim?

Turkcell’in yaklaşık dört hafta önce açtığı konkurda süreç dört ajansla devam ediyor. Genç Turkcell çalışmaları ile Turkcell’in A Milli Futbol Takımı ve Turkcell Süper Lig gibi spor alanında gösterdiği iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi için açılan konkura sekiz ajans davet edilmişti.

05.07.2007 - 13:32 | MediaCat

Turkcell’in yaklaşık dört hafta önce açtığı konkurda süreç dört ajansla devam ediyor. Genç Turkcell çalışmaları ile Turkcell’in A Milli Futbol Takımı ve Turkcell Süper Lig gibi spor alanında gösterdiği iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi için açılan konkura sekiz ajans davet edilmişti. Bu ajansların hangileri olduğu Turkcell tarafından açıklanmadı.

Kendisiyle yaptığımız görüşmede Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Başkanı Nazlı Nalbantoğlu, bir kısa liste oluşturduklarını ifade ederken, bu kısa listede kaç ajans olduğu ve bunların kimler olduğu hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Nalbantoğlu, konkur hakkındaki tüm ayrıntıları süreç sonuçlandıktan sonra açıklayacaklarını belirtti.

“Şu anda ajanslar brief’leri aldı, sunumları hazırlıyorlar, ay sonuna doğru sunumlarını yapacaklar” diyen Nalbantoğlu, Ağustos ayı ortasında kazanan ajansı açıklamayı hedeflediklerini söyledi.

Ancak edinilen bilgiye göre kısa listeye dört ajans kaldı. Bu ajanslar şunlar: Pars McCann-Erickson, TBWA İstanbul, Markom Leo Burnett ve Alice BBDO… Daha önce BBDO yerine Publicis Yorum’un kısa listede olduğunu duyurmuştuk, aldığımız yeni bir habere göre kısa listede Yorum Publicis yok.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.